Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 32

pl    en

Dojazd do Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego w Brukseli

 

 

 Z lotniska Zaventem

Z lotniska można dostać się do centrum na dwa sposoby: pociągiem i autobusem .  

Pociąg
Stacja kolejowa znajduje się pod terminalem lotniska. Regularnie odjeżdżają z niej pociągi, którymi można się dostać do stacji Brussel Centraal/Gare Centrale. Z dworca najłatwiej dojechać do Biura jest metrem . Należy wsiąść w linię 1A (kierunek Herrmann/Debroux) lub 1B (kierunek Stokkel/Stochel) do stacji Maalbeek/Maelbeek (3 przystanki).   Autobus
Istnieje połączenie autobusowe pomiędzy lotniskiem Zaventem a dzielnicą w której mieszczą się instytucje unijne. Są to linie autobusowe nr 11 i 12. Linia autobusowa kończy się przy rondzie Schumana. Stamtąd można podjechać 1 przystanek metrem do stacji Maalbeek/Maelbeek – linie 1A (kierunek Koning Boudewijn/Roi Baudouin) lub 1B (kierunek Erasmus/Erasme).

Z lotniska Charleroi   Z lotniska regularnie kursują autobusy , które zatrzymują się przy stacji kolejowej Brussel Zuid/Gare du Midi.   Z dworca kolejowego można dojechać do Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego metrem linią 2 w kierunku Simonis. Na stacji Kunst-Wet/Arts – Loi należy przesiąść się na linię 1A lub 1B do stacji Maalbeek/Maelbeek (1 przystanek)  

Metro   Najbliżej Biura znajduje się stacja metra Maalbeek/Maelbeek.
Należy wybrać wyjście z metra w kierunku Etterbeeksesteenweg/Av. De Etterbeek. Po wyjściu z metra trzeba skręcić w lewo (w Livingstonelaan/Av. Livingstone). Następnie należy iść prosto, przejść 2 skrzyżowania (z Josef II straat/Rue Joseph II i  Stevinstraat/ Rue Stevin).
Biuro mieści się w kamienicy po lewej stronie, na początku Square Marie Louise, 3 minuty na pieszo od metra.  

Adres:
Square Marie Louise 2
1000 Bruksela   

 

Skomentuj

Powrót na górę

Skontaktuj się z nami

Email:
Temat:
Wiadomość:

Znajdź nas na Facebooku