Nowa odsłona strony

Z ogromną przyjemnością oddajemy do użytku nową stronę internetową Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego w Brukseli – Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Nowa odsłona zawiera następujące sekcje:

    • O nas

Sekcja zawiera krótkie opisy sylwetek osób działających strukturach Biura oraz informację o obszarach działań.

  • Nasze projekty

W tej sekcji znajdziecie Państwo wykaz wraz ze szczegółowym opisem aktualnie realizowanych przez Biuro projektów oraz informacje dotyczącą ilości nowych projektów złożonych, które możliwe iż w niedługiej przyszłości otrzymają dofinansowanie oraz zielone światło do ich realizacji.

  • Punkt Wsparcia Inwestora

Zawiera informacje o utworzonym w marcu 2016 r. Punkcie Wsparcia Inwestora, którego działanie skierowane jest dla przedsiębiorców z regionu łódzkiego. W ramach tej sekcji przeczytacie Państwo o możliwościach, które bezpłatnie oferuje Punkt oraz dowiecie się jak i gdzie skorzystać z jego usług.

  • Partner Search

Jest to sekcja, w której znajdą Państwo informację dotyczące poszukiwania partnerów międzynarodowych zarówno do tworzonych konsorcjów projektowych jak i ofert konkretnego ogłoszonego naboru wniosków. Ponadto, w sekcji tej znajdują się również informacje dla wszystkich osób, które mają już swój pomysł na realizację projektu ale potrzebują “pomocnej dłoni” aby ruszyć dalej.

  • Partnerzy

Tutaj znajdziecie wykaz partnerów współpracujących z Biurem.

  • Kontakt

Sekcja zawiera szczegółowe informacje dotyczące bezpośrednich numerów kontaktowych do Biura oraz lokalizacji, w których można nas znaleźć.

  • Aktualności

Sekcja zawierać będzie aktualne działania prowadzone przez Biuro.

  • Warto zobaczyć

Sekcja zawiera szereg linków do serwisów ważnych z punktu działalności Biura.

Mamy nadzieję, że na stronie znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne informacje oraz nasz serwis stanie się kluczowym punktem wizyt
w codziennym planie dnia!

Zachęcamy również do przesyłania swoich uwag czy sugestii dotyczących zawartości naszej strony, jeżeli uważacie, że czegoś brakuje bądź warto to jeszcze rozbudować to prosimy o kontakt za pomocą formularza.

Ponadto, znajdziecie nas również na portalach społecznościowych takich jak Facebook oraz Twitter.

Zespół Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego w Brukseli.