D44 Architecture

Jesteśmy stacjonującym w Brukseli biurem architektonicznym, które oferuje szeroki wachlarz kreatywnych, innowacyjnych, a także opłacalnych rozwiązań  w projektowaniu. Nasza firma istnieje na rynku od 2005 roku i działamy już w wielu krajach. Nasz zakres projektów sięga od indywidualnych budynków, przez komercyjne i publiczne budynki, po specjalistyczne laboratoria. Chętnie wspomagamy młodych projektantów, czy organizujemy wystawy artystyczne. (https://Art-in-the-Box.be)

Architekt

Zespół jest prowadzony przez Agnieszkę Gansiniec, architektkę z ponad 15 letnim doświadczeniem w branży projektowania domów, budownictwa komercyjnego, a także specjalistycznej architektury przemysłowej. Mamy głowy pełne pomysłów, które wykorzystamy, by spełnić wszelkie zapotrzebowania klientów. Nie jesteśmy skupieni tylko na estetyce. Zależy nam także na funkcjonalności projektów i efektywnym wykorzystaniu wolnego miejsca. Zapraszamy do kontaktu!

+32 497 45 81 54

Usługi

Posiadamy elastyczny zakres usług zależny od potrzeby klientów – kompletne pakiety czy pojedyncze rozwiązania takie jak: koncepcje i porady fachowe, projektowanie wnętrz, pozwolenia budowlane czy gotowe plany realizacji i nadzór budowlany. Zapraszamy zainteresowanych na darmowe konsultacje wstępne, by dostosować ofertę. Postaramy się zadziałać jak najszybciej! Dla osób z bardziej nieszablonowymi potrzebami zachęcamy do odwiedzenia strony: https://PersonalDesigner.be