LUSTAN

Firma Lustan działa w branży od 28 lat. Zaopatruje klientów w produkty ogrodnicze i budowlane.

System kompozytowy EasyFloor to gotowy zestaw desek , płytek i dodatków do łatwego, szybkiego montażu. W ofercie firma posiada zarówno system kompozytowy tarasowy (podłogi zewnętrzne) jaki i elewacyjny.

Deski i płytki kompozytowe są coraz chętniej wybierane zamiast tradycyjnego drewna tarasowego – do wykonania tarasów, podestów, balkonów, werand, a także do wykończenia elewacji budynków. Wyglądem do złudzenia przypominają deski drewniane. Są jednak pozbawione sęków czy wybrzuszeń, mają jednolity kolor. Taras lub elewacja wykonane z desek kompozytowych są trwałe i wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne, grzyby i insekty. Nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych (typu: olejowanie, malowanie, itp.). Są dużo prostsze i szybsze w montażu od desek drewnianych.

Deski i płytki kompozytowe systemu EasyFloor posiadają pięcioletnią gwarancję, obejmującą wszelkie wady produkcyjne. Produkty posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty. Nie zawierają substancji szkodliwych zgodnie z rozporządzeniem UE REACH.

Strona LUSTAN