Targi ekologiczne “ECOLIFE SCANDINAVIA I NORDIC ORGANIC FOOD FAIR” – wyniki naboru

 

W toku rekrutacji przeprowadzonej  zgodnie z Regulaminem rekrutacji oraz w oparciu o kryteria formalne i merytoryczne stanowiące załącznik do Regulaminu, na podstawie zgłoszeń przedsiębiorców z sektora MŚP z Województwa Łódzkiego do udziału w targach ekologicznych „EcoLife Scandinavia i Nordic Food Fair”
w Malmö (Szwecja) zostały zakwalifikowane następujące podmioty:

 

PASSAGE COSMETICS LABORATORY S.A.

ul. Główna 1

95-041 Gałków Duży

http://passage.com.pl

PASSAGE COSMETICS LABORATORY jest firmą z długoletnimi tradycjami kosmetycznymi. Na rynku istnieje od 1988r., jest jedną z bardziej doświadczonych firm w branży. Główny obszar działalności to prace badawczo – rozwojowe, laboratoryjne, a także produkcja i konfekcja. Przedsiębiorstwo ukierunkowane na prace zlecone i kontraktowe. Zespół tworzą wykwalifikowani, kompetentni i doświadczeni specjaliści z bogatą wiedzą z zakresu najnowszych rozwiązań technologicznych, aktualnych trendów oraz bezpieczeństwa stosowania kosmetyków.

Firma posiada certyfikaty PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie produkcji preparatów kosmetycznych, PN-EN ISO 22176:2009 (Dobra Praktyka Produkcyjna).

RIS: Medycyna, Farmacja, Kosmetyki

 

NATURA ORGANICA SP. Z O.O.

ul. Traktorowa 126/402

91-204 Łódź

http://naturaorganica.pl

Natura Organica® to idealnie skomponowane mieszanki ziół pochodzących ze znakomitych upraw. Napary z nich przygotowane służą codziennej budowie naturalnej odporności organizmu. Kompozycje ziół w mieszankach Natura Organica® zostały precyzyjnie dobrane w odpowiednich proporcjach przez zielarzy, medyków i botaników aby osiągnąć synergię i jak najlepsze efekty prozdrowotne.

Firma posiada także pijalnie ziół w 12 miastach Polski, w tym 2 w województwie łódzkim (Łódź i Piotrków Trybunalski).

RIS: Innowacyjne Rolnictwo i Przetwórstwo Rolno-Spożywcze

 

ZOOKSY

ul. Nadbzurzańska Dolina 7/9

99-400 Łowicz

https://zooksy.eu

Projekty kolorowych skarpetek produkowanych w województwie łódzkim, na nowoczesnej i w pełni profesjonalnej linii produkcyjnej. Skarpetki są produkowane
z certyfikowanych materiałów (bawełna czesana), o bardzo dobrej jakości i w konkurencyjnej cenie.

RIS: Nowoczesny przemysł włókienniczy i mody

 

Serdecznie gratulujemy zakwalifikowanym przedsiębiorcom!

 

Eco Life Scandinavia to największa impreza handlowa B2B poświęcona tematyce zrównoważonego rozwoju w krajach nordyckich. Region ten jest światowym liderem w dążeniu do zrównoważonego, zdrowego i etycznego życia, a Eco Life Scandinavia jest wiodącą imprezą targową w tym sektorze. Obejmuje szerokie spectrum: od ekologicznego zdrowia, odżywiania, odzieży, artykułów gospodarstwa domowego i środków czystości, po świadome piękno, samoopiekę, pielęgnację skóry, jak również żywność i napoje free-from, wegańskie i zrównoważone.

Udział Województwa Łódzkiego planowany jest w dniach 17 – 18 listopada 2021 r. w ramach projektu „Samorządowe Centrum Gospodarki Cyrkularnej
i Umiędzynarodowienia Przedsiębiorstw Łódzkie Green Hub”, finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata
2014 – 2020.

Uczestnictwo w projekcie stanowi szansę dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego na nawiązanie międzynarodowych  kontaktów biznesowych, które przyczynią się do rozwoju eksportu ich produktów i usług.