Wystawa i Szczyt zrównoważonego rozwoju “PLANET BUDAPEST 2021” – wyniki naboru

 

 

W toku rekrutacji przeprowadzonej  zgodnie z Regulaminem rekrutacji oraz w oparciu o kryteria formalne i merytoryczne stanowiące załącznik do Regulaminu, na podstawie zgłoszeń przedsiębiorców z sektora MŚP z Województwa Łódzkiego do udziału w PLANET BUDAPEST 2021 SUSTAINABILITY EXPO AND SUMMIT
w Budapeszcie (Węgry) zostały zakwalifikowane następujące podmioty:

 

SUPPLY NAILS AGNIESZKA JĘDREJ

Legionów 30,

90-701 Łódź

https://supplynails.pl

Firma SUPPLY NAILS działa w branży beauty nieprzerwalnie od 15 lat. Prowadzi szkolenia indywidualne oraz grupowe z zakresu przedłużania włosów, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Firma sprzedaje i kupuje włosy indyjskie, słowiańskie, uzbeckie, rosyjskie, kazachskie, azjatyckie itp. Sprowadza najwyższej jakości włos dziewiczy, który pozyskuje od indywidualnego klienta. Jest to produkt ekskluzywny, a mogą być użytkowane nawet 3-4 lata i więcej. Firma oferuje przygotowane włosy pod każdą metodę przedłużania i zagęszczania: kanapkową, tape-one, keratynową, ultradźwięki, mini bondes. SUPLY NAILS jest na bieżąco ze wszystkim nowościami i zmianami, jakie zachodzą w branży, dlatego też wie, jak dużym zainteresowaniem się ona cieszy. Firma ciągle poszerza bazę dystrybutorów oraz klientów, by oferować najlepsze i najbardziej zróżnicowane włosy.

RIS: Medycyna, Farmacja, Kosmetyki

 

BRAWO R.Biegański, K.Biegańska Sp. Jawna

Piotrkowska 145

90-434 Łódź

https://brawo.pl

Firma Brawo działa nieprzerwanie od 1992r. Początkowo firma handlowa i produkcyjna (20 tys. komputerów), nowoczesne technologie. Od 2001 w odpowiedzi na potrzeby klientów firma kładzie szczególny nacisk na technologię IT dla osób niepełnosprawnych. Od 2003 roku nową misją firmy jest dostarczanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań ułatwiających pracę i codzienne funkcjonowanie osobom niepełnosprawnym. Przedmiotem zainteresowania są najnowsze osiągnięcia w dziedzinie neuroinformatyki i tyfloinformatyki. Głównym obszarem działalności są rozwiązania sprzętowe i programowe dla osób niepełnosprawnych oraz szkolenia z obsługi sprzętu specjalistycznego, własne badania i produkcja. Od 2012r. Brawo Sp.J. jest producentem sprzętu specjalistycznego MIRAcle.

RIS: Medycyna, Farmacja, Kosmetyki

 

Serdecznie gratulujemy zakwalifikowanym przedsiębiorcom!