STAN-MAL

STAN-MAL to profesjonalna firma produkcyjno-usługowa, istniejąca od 1979 roku, specjalizująca się w technikach osłonowych. Przedsiębiorstwo nastawione jest przede wszystkim na jakość produktów. Wysoko wykwalifikowani pracownicy skupiają się na konkretnych wymaganiach klienta i dążą do tego, by spełnić je w stu procentach. Gwarantujemy, że nasze produkty posłużą przez wiele lat oraz zapewnią odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Oferujemy okna, drzwi, fasady z PCV i aluminium, rolety aluminiowe zewnętrzne, stalowe drzwi wejściowe, markizy tarasowe i balkonowe, żaluzje fasadowe oraz bramy garażowe. Nasi pracownicy montują także napędy elektryczne i automatyczne sterowania.

Rolety podtynkowe – SP ALUPROF

Zapewniają doskonałą izolację termiczną, ponieważ nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, nie naruszając tym samym bilansu energetycznego budynku. Co więcej, produkty te doskonale wpasowują się w elewację stanowiąc jej integralną część. Czoło skrzynki rolety stanowi jednocześnie podkład pod dowolny materiał wykończeniowy (np. tynk lub klinkier) dzięki czemu skrzynka staje się niezauważalnym elementem fasady budynku. System ten doceniony został przez  Instytut Domów Pasywnych w Darmstadt (PHI), który wydał rekomendację do zastosowania go w budynkach pasywnych. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania niezależnie pracującej moskitiery co pozwala na ochronę również przed owadami.

Okna PCV – BluEvolution 92

Nowa generacja okien opartych na niemieckim systemie Salamander – bluEvolution 92 jest perfekcyjnym połączeniem innowacyjnej techniki i konwencjonalnej technologii. Szerokie profile (92 mm) oraz potrójny system uszczelnienia zapewniają niespotykanie dobrą izolację termiczną oraz najwyższą efektywność energetyczną. Dodatkowo niskie profile ramy i skrzydła umożliwiają lepsze doświetlenie pomieszczeń. Oprócz błyszczących profili o intensywnym, białym kolorze, okna w systemie bluEvolution92 dostępne są również w szerokiej palecie kolorów gładkich oraz drewnopodobnych.

Strona STAN-MAL