Targi Batibouw 2019

Targi Budownictwa, Renowacji i Wyposażenia Wnętrz – Batibouw 2019, Bruksela, 21.02-03.03.2019 r.

Producenci z branży budowlanej z województwa łódzkiego zaprezentują swoje produkty na wspólnym stoisku podczas Targów Budownictwa, Renowacji i Wyposażenia Wnętrz – Batibouw 2019 w Brukseli (https://www.batibouw.com/en). Przedsiębiorcy skupieni wokół konceptu House PLan zaprezentują bogatą ofertę produktów i usług.

Stoisko i wyjazd przedsiębiorców organizowany jest w ramach realizacji projektu „Łódzkie w Brukseli wspiera łódzki biznes. Promocja kompleksowej oferty eksportowej dla przedsiębiorstw z regionu”, finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020, Oś priorytetowa II. INNOWACYJNA I KONKURENCYJNA GOSPODARKA, II.2 INTERNACJONALIZACJA PRZEDSIĘBIORSTW, II.2.2 PROMOCJA GOSPODARCZA REGIONU.

Do udziału w targach, w drodze rekrutacji, zakwalifikowały się następujące firmy:

EKSPORT-IMPORT BRANŻY SZKLARSKIEJ „SKALAR” BAJURSCY S.J.

Firma Skalar istnieje od 1990 r. i zajmuje się profesjonalną produkcją akwariów oraz  produkcją szkła laminowanego i wydrukami UV na niemal każdym podłożu.

Firma jest właścicielem kilku patentów oraz posiada niezbędne certyfikaty na oferowane produkty. Produkcją szyb laminowanych oraz wydrukami UV najwyższej jakości zajmują się pracownicy o wieloletnim doświadczeniu obsługujący najnowocześniejsze maszyny, a wieloletnie doświadczenie pozwala m.in. na produkcję akwariów wielkogabarytowych o pojemności kilku tysięcy litrów.

Firma Skalar jest obecna w takich krajach jak: Francja, Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Litwa, Słowenia, Węgry, Szwajcaria – obecnie 85% produkcji trafia na eksport.

Szkło odgrywa coraz większą rolę w architekturze. Z tego powodu firma poszerzyła ofertę o dział szkła laminowanego oraz szkła z nadrukiem UV. Nadruk na szkle polega na bezpośrednim nałożeniu wzoru na płaską powierzchnie szkła za pomocą specjalnej drukarki wielkoformatowej. Laminowanie szkła polega na połączeniu w piecu do laminowania dwóch lub więcej formatek przy wykorzystaniu specjalnych folii. Łączone są w ten sposób różne rodzaje szkła o grubościach od 4 mm do 19 mm. Zastosowanie tego typu szkła to przede wszystkim barierki szklane, zabudowy ścian i elewacji zewnętrznej.

Firma posiada również licencję na wykonywanie szkła laminowanego w formie Sologlass. Metoda ta polega na laminacji jednej tafli szkła za pomocą specjalnych folii do laminacji oraz nadruku. Dzięki tej technologii można wykonywać szkło bezpieczne o grubości od 4mm z grafiką do szaf, kuchni, obrazów na ścianę.

https://www.skalar.com.pl/

D44 ARCHITEKTURA Sp. z o.o.

Firma jest stacjonującym w Brukseli biurem architektonicznym, które oferuje szeroki wachlarz kreatywnych, innowacyjnych a także opłacalnych rozwiązań  w projektowaniu. Firma istnieje na rynku od 2005 roku i działa w wielu krajach. Zakres projektów sięga od indywidualnych budynków, przez komercyjne i publiczne budynki, po specjalistyczne laboratoria. D44 chętnie wspomaga młodych projektantów oraz organizuje wystawy artystyczne. (https://Art-in-the-Box.be)

Zespół jest prowadzony przez Agnieszkę Gansiniec, architektkę z ponad 15 letnim doświadczeniem w branży projektowania domów, budownictwa komercyjnego, a także specjalistycznej architektury przemysłowej. Członkowie zespołu mają głowy pełne pomysłów, które wykorzystują by spełnić wszelkie zapotrzebowania klientów. Nie są skupieni tylko na estetyce. Zależy im także na funkcjonalności projektów i efektywnym wykorzystaniu wolnego miejsca.

D44 oferuje elastyczny zakres usług zależny od potrzeby klientów- kompletne pakiety czy pojedyncze rozwiązania takie jak: koncepcje i porady fachowe, projektowanie wnętrz, pozwolenia budowlane czy gotowe plany realizacji i nadzór budowlany. Osoby z bardziej nieszablonowymi potrzebami zachęcane są do odwiedzenia strony: https://PersonalDesigner.be

https://d44.be/

OKEDA™

OKEDA™ to polski producent systemów sanitarnych klasy premium. W naszym portfolio mamy prysznicowe odpływy liniowe, wpusty łazienkowe i stropowe, kanalizacyjne zawory zwrotne, klapy końcowe.
Zastosowanie materiałów najwyższej jakości i w 100% Polska produkcja z zachowaniem europejskich standardów zapewnia długoletni okres użytkowania co pozwala na zaoferowanie 25 letniej gwarancji w standardzie. Najwyższa jakość jest u nas w standardzie.Prysznicowe odpływy liniowe OKEDA™ polecane są do montażu w łazienkach oraz w obiektach użytku publicznego. Najniższy dostępny na rynku syfon z przepływem do 56l/min z korpusem z tworzywa ABS DN50 pozwala na montaż odpływu nawet w niskich posadzkach. Nasz profesjonalny zespół wykształcony w dziedzinach nauk technicznych Politechniki Łódzkiej posiada niezbędną wiedzę oraz doświadczenie niezbędne do produkcji najwyższej, jakości produktów sanitarnych.

https://www.okeda.pl/

PPHU SAW-POL Maria Tomow

Firma specjalizuje się w produkcji zakończeń instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w szczególności wszelkiego rodzaju nawiewników, kratek, czerpni/żaluzji oraz nawiewników wyporowych.
Produkty SAW-POL trafiają do hoteli, biurowców, galerii handlowych oraz obiektów przemysłowych, lecz również firma stara się wychodzić na przeciw potrzebom klientów indywidualnych, służąc wiedzą i doświadczeniem.
Trzon budowanej przewagi konkurencyjnej tkwi w dostarczaniu indywidualnie dobranych produktów. Począwszy od najbardziej funkcjonalnych, solidnych rozwiązań przemysłowych do podkreślających charakter, często będących elementem aranżacji wnętrz czy elewacji, produktów o bardzo wysokim standardzie wykonania.

Szkilnik Design

Luksusowe umywalki i wanny Szkilnik Design to efekt połączenia najpiękniejszych cech drewna z najwyższej klasy designem. Oferowane produkty wytwarzane są wyłącznie z naturalnych materiałów, co sprawia, że są niepowtarzalne i ponadczasowo eleganckie. Łączą w sobie naturalne piękno drewna, światowej klasy design oraz luksusowe wykończenie.

Podczas 14-tygodniowego procesu tworzenia dokładamy najwyższej staranności aby otrzymać produkty zarazem piękne jak i praktyczne.
Wybierając nasze produkty otrzymujecie Państwo połączenie luksusu oraz precyzji wykonania. Dodatkową zaletą naszych umywalek i wanien jest ich naturalne ciepło, którego nie znajdziecie w produktach ceramicznych, szklanych ani kamiennych.

BOXlife

BOXlife Tiny House to wyjątkowa linia domów całorocznych i letniskowych, tworzonych na ramach drewnianych w klasycznych prostych bryłach. Wyjątkowa trwałość, mobilność i optymalne wykorzystanie niewielkiej przestrzeni to tylko niektóre z atutów tego nietuzinkowego produktu. Odważna architektura, duże powierzchnie szkleń i błyskawiczny samodzielny montaż, sprawiają że jednomodułowe domy BOXlife Tiny House znajdują szerokie grono odbiorców w Polsce i innych krajach Europy.

[Best_Wordpress_Gallery id=”37″ gal_title=”Batibouw 2019 przedsiębiorcy”]