The Next Web 2019 – relacja

LIKI MOBILE SOLUTIONS na europejskim festiwalu najnowszych trendów technologicznych.

W dniach 9-10 maja 2019 r. w Amsterdamie odbyło się jedno największy wydarzeń technologicznych w Europie – TheNextWeb -TNW2019, w którym uczestniczyło ponad 17 000 przedsiębiorców, programistów i inwestorów z całej Europy. Podczas dwudniowego festiwalu nowych technologii, na 9 scenach odbyły się inspirujące wystąpienia liderów z wiodących firm technologicznych, dyskusje panelowe oraz warsztaty, podczas, których osoby z międzynarodowych firm dzieliły się wiedzą na temat trendów i wyzwań IT.
W wydarzeniu, w ramach projektu Łódzkie w Brukseli wspiera łódzki biznes. Promocja kompleksowej oferty eksportowej dla przedsiębiorstw z regionu realizowanego przez Województwo Łódzkie, uczestniczył Mariusz Walczak reprezentujący firmę LIKI Mobile Solutions.

LIKI to łódzki software house, zespół wykwalifikowanych konsultantów, architektów oprogramowania, doświadczonych projektantów i programistów, którzy zajmują się tworzeniem aplikacji mobilnych, stron internetowych i wyspecjalizowanego oprogramowania komputerowego.

Konferencja okazała się doskonałym miejscem, w którym mogłem swobodnie przeprowadzić spotkania biznesowe, była bardzo dobra atmosfera do networkingu – mówi Mariusz Walczak z firmy LIKI.

THE NEXT WEB to miejsce, w którym poszerzamy horyzonty, poznajemy najnowsze trendy technologiczne. To doskonała okazja do poszukiwania nowych kanałów dystrybucji, rozszerzenia działalności firmy na rynki europejskie oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

O TNW2019 w strefie eksperta Liki