Rekrutacja dla przedsiębiorstw z branży budowlanej

Rekrutacja dla przedsiębiorstw z branży budowlanej

Reprezentujesz przedsiębiorcę z sektora MŚP z branży budowlanej z Województwa Łódzkiego?
Chcesz rozwijać działalność w oparciu o rynki zbytu w krajach Beneluksu?

Zapraszamy Cię do współpracy! Zaprezentuj swoje produkty i zbuduj z nami pokazowy dom!

Weź udział w imprezach branżowych odbywających się na terenie Belgii i Holandii, w tym m.in. w targach: Energies et Construction (Marche-en-Famenne, 16-18.11.2018), BATIBOUW (Bruksela, 21.02-03.03.2019), RENOVATIE (Den Bosch/Holandia, maj 2019).

Formuła prezentacji firm z łódzkiego zakłada kontynuowanie zapoczątkowanego na potrzeby ekspozycji na targach BATIBOUW 2018 konceptu House PLan, który opiera się na pokazaniu materiałów budowlanych i instalacyjnych w formie zaprojektowanego w tym celu fragmentu budynku, do którego budowy i wyposażenia używane są materiały budowlane i instalacyjne oferowane przez firmy z województwa.

Zapraszamy zatem do współpracy przedsiębiorców, którzy chcieliby zaprezentować w ten sposób swoje produkty. Do udziału w rekrutacji zachęcamy w szczególności producentów następujących materiałów, potrzebnych do realizacji opisanej powyżej koncepcji stoiska:

schodów,

drzwi wejściowych i wewnętrznych,

balustrad zewnętrznych,

lamp i oświetlenia,

pomp ciepła,

płytek ceramicznych,

dachówek,

cegieł,

podłóg, parkietów,

kaloryferów,

krzeseł i stołów,

kominów, kominków,

rynien,

dywanów, wykładzin,

elementów wykończenia ścian.

Uczestnicy wyjazdów będą również mieli możliwość udziału w spotkaniach typu B2B organizowanych konkretnie dla danych przedsiębiorców, zgodnie ze zgłoszonym przez nich zapotrzebowaniem. Ponadto firmy prezentujące swoją ofertę w ramach stoisk województwa łódzkiego podczas targów w Beneluksie będą mogły wystawić swoje produkty w showroomie zorganizowanym w Domu Łódzkim w Brukseli – miejscu, gdzie prezentowane są najlepsze marki z regionu łódzkiego.

Zainteresowani przedsiębiorcy proszeni są o wypełnienie „Kwestionariusza oceny potencjału eksportowego przedsiębiorstwa”.

Udział w targach możliwy jest dzięki dofinansowaniu z projektu „ŁÓDZKIE W BRUKSELI WSPIERA ŁÓDZKI BIZNES. PROMOCJA KOMPLEKSOWEJ OFERTY EKSPORTOWEJ DLA PRZEDSIĘBIORSTW Z REGIONU” (RPO WŁ na lata 2014-2020). Partnerem w projekcie jest Uniwersytet Łódzki, który przeprowadzi badanie potencjału eksportowego zgłaszających się firm. Na podstawie dokonanej oceny poszczególnym firmom zostanie przedstawiona konkretna oferta dostosowana do ich indywidualnych potrzeb (wybrane imprezy targowe, wyjazdy studyjne, wydarzenia networkingowe, B2B itp.).

Uczestnictwo w targach stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców (Dz. U. 2015, poz. 488).

Zgłoszenia w formie wypełnionych „Kwestionariuszy oceny potencjału eksportowego przedsiębiorstwa” należy przesłać do dnia 15 sierpnia 2018 r. na adres e-mail: rbwl@lodzkie.pl.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkich niezbędnych informacji udzielają przedstawiciele Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego w Brukseli:
Anna Blumenfeld-Wrońska
, e-mail: anna.wronska@lodzkie.pl, tel. 42 291 98 99
Barbara Siestrzeńcewicz-Kuczuk, e-mail: barbara.siestrzencewicz@lodzkie.pl, tel. 42 291 9717.

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych.