Rekrutacja na międzynarodowe targi żeglarskie i sportów wodnych METS 2018 w Amsterdamie

Rekrutacja na międzynarodowe targi żeglarskie i sportów wodnych METS 2018

Reprezentujesz przedsiębiorcę z sektora przemysłu żeglarskiego lub powiązanego?
Chcesz skorzystać ze wsparcia na promocję swoich produktów i usług?

Zapraszamy Cię do współorganizacji stoiska Województwa Łódzkiego  podczas międzynarodowych targów żeglarskich i sportów wodnych METS 2018 (Marine Equipment Trade Show), które odbędą się w dniach 13-15.11.2018 r. w Amsterdamie (Holandia).

 

Zapraszamy: stocznie jachtowe, producentów akcesoriów do łodzi, sprzętu pokładowego, sprzętu i akcesoriów do uprawiania sportów wodnych, żagli i masztów, odzieży żeglarskiej, silników i napędów, nawigacji, sprzętu bezpieczeństwa itp.

 

Marine Equipment Trade Show Amsterdam (METS) to największe na świecie targi łodzi i sprzętu żeglarskiego. Wizyta na tej wystawie jest “koniecznością” dla profesjonalistów w tej branży. Targi Marine Equipment Trade Show Amsterdam oferują wszystko co niezbędne do żeglugi. Jest to idealne miejsce do nawiązania nowych i utrzymania obecnych relacji biznesowych.

Uzupełniony formularz zgłoszeniowy należy składać do dnia 21 maja 2018 r. do godziny 14:00 do siedziby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, osobiście/pocztą tradycyjną/przesyłką kurierską pod adresem: al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź (z dopiskiem METS 2018 – Regionalne Biuro Województwa Łódzkiego w Brukseli) lub przesłać w ww. terminie zeskanowany komplet dokumentów na adres e-mail: rbwl@lodzkie.pl, a następnie niezwłocznie dostarczyć oryginały do siedziby organizatora.

 

Udział w targach jest możliwy dzięki realizacji przez Województwo Łódzkie projektu „Łódzkie w Brukseli wspiera Łódzki biznes. Promocja kompleksowej oferty eksportowej dla przedsiębiorstw z regionu” finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020. Uczestnictwo w targach stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców (Dz. U. 2015, poz. 488)

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji zawiera Regulamin uczestnictwa wraz z następującymi załącznikami:

Wszelkich niezbędnych informacji dotyczących udziału w targach udzielają przedstawiciele organizatora – Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego w Brukseli:

Anna Blumenfeld-Wrońska, e-mail: anna.wronska@lodzkie.pl, tel. 42 291 98 99,
Barbara Siestrzeńcewicz-Kuczuk, e-mail: barbara.siestrzencewicz@lodzkie.pl, tel. 42 291 9717.

Do udziału w targach zakwalifikowały się następujące firmy:
JANMOR Stocznia Jachtowa Sp. j.
BAFESTO Sp. z o.o.
VTC JACHTING Andrzej Frątczak