Targi BATIBOUW 2018 w Brukseli

Rekrutacja uzupełniająca

Zapraszamy do udziału w Targach BATIBOUW 2018 w Brukseli – zaprezentuj swoje produkty i zbuduj z nami pokazowy dom! REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA!

Jeśli reprezentujesz przedsiębiorcę z sektora MSP z branży budowlanej z Województwa Łódzkiego, zapraszamy Cię do udziału w Międzynarodowych Targach Budownictwa, Renowacji i Wyposażenia Wnętrz – BATIBOUW 2018, które odbędą się w Brukseli w terminie 22.02-04.03.2018 r.

BATIBOUW są od lat obecne na mapie najważniejszych europejskich imprez targowych. Jest to największe wydarzenie o tematyce budowlanej, jakie corocznie odbywa się w Belgii. Na ogromnej powierzchni, jaką oferują tereny Brussels Expo, swoją ofertę prezentują co roku setki firm z branży budowlanej, co daje możliwość zapoznania się z nowościami produktowymi i dotarcia do potencjalnych partnerów biznesowych.

Koncepcja stoiska targowego zakłada prezentację materiałów budowlanych i instalacyjnych w formie zaprojektowanego w tym celu fragmentu budynku, do którego budowy i wyposażenia użyte zostaną materiały budowlane i instalacyjne oferowane przez firmy z województwa łódzkiego.

Zapraszamy zatem do współpracy przedsiębiorców, którzy chcieliby, aby ich produkty zostały wykorzystane do budowy opisanego powyżej stoiska. Do udziału w rekrutacji zachęcamy w szczególności producentów następujących materiałów, potrzebnych do realizacji opisanej powyżej koncepcji stoiska:

 • schodów,
 • drzwi wejściowych i wewnętrznych,
 • balustrad zewnętrznych,
 • lamp i oświetlenia,
 • pomp ciepła,
 • płytek ceramicznych,
 • dachówek,
 • cegieł,
 • podłóg, parkietów,
 • kaloryferów,
 • krzeseł i stołów,
 • kominów, kominków,
 • rynien,
 • dywanów, wykładzin,
 • elementów wykończenia ścian.

Uczestnicy wyjazdu będą również mieli możliwość wzięcia udziału w spotkaniach typu B2B organizowanych konkretnie dla danych przedsiębiorców, zgodnie ze zgłoszonym przez nich zapotrzebowaniem. Ponadto firmy prezentujące swoją ofertę na stoisku Województwa Łódzkiego podczas BATIBOUW 2018 będą mogły wystawić swoje produkty w ramach showroomu zorganizowanego w Domu Łódzkim w Brukseli – miejsca, gdzie prezentowane są najlepsze marki z regionu łódzkiego.

Uzupełniony formularz zgłoszeniowy należy składać do dnia 29 grudnia 2017 r. do siedziby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, osobiście/pocztą tradycyjną/przesyłką kurierską pod adresem: al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź (z dopiskiem Targi BATIBOUW 2018 – Regionalne Biuro Województwa Łódzkiego w Brukseli) lub przesłać w ww. terminie zeskanowany komplet dokumentów na adres e-mail: rbwl@lodzkie.pl, a następnie niezwłocznie dostarczyć oryginały do siedziby organizatora.

Spośród nadesłanych zgłoszeń  wybrane zostaną przedsiębiorstwa, które zapewnią produkty do realizacji stoiska Województwa Łódzkiego podczas targów BATIBOUW 2018. Przedstawiciele wybranych firm będą obecni na stoisku, dzięki czemu będą mogli osobiście zaprezentować potencjalnym klientom swoje produkty, użyte do budowy domu pokazowego, jak również pozostałe, obecnie w ich ofercie handlowej. Liczymy na to, że uczestnicy targów nawiążą w ten sposób kontakty z podmiotami z branży budowlanej z Belgii i pozyskają partnerów biznesowych, co w konsekwencji przyczyni się do promocji potencjału gospodarczego województwa łódzkiego na arenie międzynarodowej.

Udział w targach jest możliwy dzięki realizacji przez Województwo Łódzkie projektu „Łódzkie  w Brukseli – promuje łódzki biznes” dofinansowanego z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Uczestnictwo w targach stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców (Dz. U. 2015, poz. 488).

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji zawiera regulamin uczestnictwa wraz z następującymi załącznikami:

Wszelkich niezbędnych informacji dotyczących udziału w BATIBOUW 2018 udzielają przedstawiciele organizatora – Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego w Brukseli: Anna Blumenfeld-Wrońska, e-mail: anna.wronska@lodzkie.pl, tel. 42 291 98 99 oraz Barbara Siestrzeńcewicz-Kuczuk, e-mail: barbara.siestrzencewicz@lodzkie.pl, tel. 42 291 97 17.