Targi Batibouw 2018

Międzynarodowe Targi Budownictwa, Renowacji i Wyposażenia Wnętrz – BATIBOUW 2018, Bruksela, 22.02-04.03.2018 r.

Po raz kolejny przedsiębiorcy z województwa łódzkiego zaprezentują swoje innowacyjne produkty na największych targach budowlanych w Belgii. BATIBOUW są od lat obecne na mapie najważniejszych europejskich imprez targowych. Jest to największe wydarzenie o tematyce budowlanej, jakie corocznie odbywa się w Belgii. Na ogromnej powierzchni, jaką oferują tereny Brussels Expo, swoją ofertę prezentują co roku setki firm z branży budowlanej, co daje możliwość zapoznania się z nowościami produktowymi i dotarcia do potencjalnych partnerów biznesowych.

W tym roku prezentacja opiera się o koncept HousePLan i zakłada pokazanie materiałów budowlanych i instalacyjnych w formie zaprojektowanego w tym celu fragmentu budynku, do którego budowy i wyposażenia użyte zostaną materiały budowlane i instalacyjne oferowane przez firmy z województwa łódzkiego.

Idea HousePLan zakłada sprzedaż na terenie krajów Beneluksu gotowych domów pasywnych, zbudowanych w oparciu o technologie i materiały wytwarzane przez przedsiębiorstwa z regionu łódzkiego. W ramach targów Batibouw organizowane jest także Forum Polskich Przedsiębiorców.

Na targach zaprezentują się następujące firmy: